Notice: Undefined variable: browser in /home/aerocinfo/web/aeroc.info/public_html/vopros_view.php on line 158
Газоблок Aeroc от официального дилера № 1 в Украине! UA       ru
 
38 (063) 532 93 93
38 (066) 520 93 93
38 (098) 557 93 93

   

 

 

Як вибрати блоки для будівництва. Поради та рекомендації.


Все більше забудовників вважають за краще застосовувати в будівництві малоповерхових або промислових будівель стінові блоки. Велика популярність даної продукції серед всіх інших видів будматеріалів обумовлена її якісними характеристиками, що отримуються в процесі виготовлення. Якщо ви хочете за короткий термін побудувати надійний будинок, то вам буде цікаво дізнатися про те, які будівельні блоки бувають.

Види стінових блоків в залежності від складу.

Найбільш популярні стінові блоки виготовляються з важкого або легкого бетону. Вироби, виготовлені з важкого бетону, мають високу міцність, водонепроникність, морозостійкість. Але недоліком бетону є: погана звукоізоляція і підвищена теплопровідність. Стіни будинку, які зведені з важкого бетону вимагають додаткового утеплення. Найчастіше, забудовники використовують бетонні будівельні блоки в облаштуванні фундаменту.

При будівництві житлового будинку найчастіше застосовуються вироби з легкого бетону. До таких належать стінові блоки з пористого бетону, а це піноблоки, газоблоки або вироби з керамзитобетону. Структура пористого бетону складається з затверділого в'яжучого елементу (цементу, гіпсу) з рівномірно розподіленими повітряними комірками. Пориста структура пінобетону утворюється за рахунок додавання піноутворювача при замішуванні суміші.

Газосилікатні або газобетонні вироби виготовляються шляхом введення газообразовувача. Маючи нещільний структуру, блоки з пористого бетону відрізняються своєю незначною вагою, що істотно полегшує затрати праці.

Стінові блоки з керамзитобетону відрізняються від пористих, наявністю сполук з керамзиту, який виробляється шляхом випалення глини за спеціальною технологією. Щільність блоків з цього матеріалу вища, ніж у інших видів легкого бетону. Міцність матеріалу може конкурувати з важким бетоном.

Будь-який підвид легкого бетону має ряд переваг: теплоефектівность стінового блоку, висока морозостійкість, легка вага. Будинок, побудований з таких виробів, матиме хороший мікроклімат у середині приміщення, так як пористий матеріал стін, дозволяє створювати природну вентиляцію.

Призначення стінових блоків.

Залежно від призначення виробу підрозділяють на конструкційні, теплоізоляційні, перегородкові, декоративні.

1. Конструкційні

Конструкційні види блоків застосовуються для зведення несучих стін будівлі. Якщо будинок зводиться із застосуванням пористого бетону, то в подальшому потрібне додаткове облицювання стіни, так як пористість матеріалу має високе водопоглинання. Керамзитобетонні або газобетонні будівельні блоки не мають такого недоліку. Наприклад, будівельні блоки аерок із газобетону мають таку особливість, як поглинання надмірної вологості всередині приміщення або навпаки віддача при її нестачі.

2. Теплоізоляційні

Теплоізоляційний вид бетону застосовується для додаткового захисту будівлі в умовах суворого клімату. До такого типу можна віднести вироби, виконані з пористого бетону, до яких не пред'являються вимоги по міцності і щільності, так як основне завдання теплоефектівних будівельних блоків зберегти комфортну температуру в приміщенні.

3. Перегородкові

Перегородчасті стінові блоки використовують для поділу спільного простору на окремі кімнати або зони. Вироби для монтажу перегородок мають меншу ширину на відміну від конструкційних. Всі позитивні характеристики матеріалу залишаються незмінними.

4. Декоративні

Якщо фасад будівлі має непривабливий вигляд, то застосовують стінні блоки декоративні, які можуть бути різної фактури і відтінків. Такому виду виробів притаманні не тільки всі якісні характеристики бетону (міцність, морозостійкість водонепроникність), але й необхідний декоративний ефект. Сучасні виробництва виготовляють блоки, що імітують натуральний камінь або дерево, що дозволяє урізноманітнити фасад будівлі.

 
Нова розробка в промисловому виробництві - стіновий блок теплостін, який об'єднує в одному будматеріалі, всі перераховані вище властивості і характеристики. Побудувавши житло з цього матеріалу, можна позбутися необхідності у додаткових заходах теплозахисту і декорування стін.

Якщо потрібно побудувати нежитлове спорудження за короткий термін, то можна застосувати великі стінові блоки, які виготовляються з важкого бетону. Щоб виконати монтаж стін буде потрібно вантажопідйомна техніка, так як найлегший блок важить близько 300 кг, а найбільший досягає 2 тонн.

На що звернути при покупці продукції.

Перш за все, купуйте продукцію у перевірених виробників. Серйозні компанії проводять повний контроль виробництва свого товару. Не полінуйтеся почитати в інтернеті відгуки про підприємство-виробника.
 
 
Якісні будівельні блоки мають однакові габарити, з рівною поверхнею. Це можна перевірити, поклавши кілька блоків впритул один до одного. Нерівності на поверхні виробів приведуть до перевитрати цементного розчину, а також створять містки холоду. Щоб оцінити міцність матеріалу, візьміть невеликий шматочок пористого бетону в руки і спробуйте його розкришити. Якщо вам це вдалося зробити з легкістю, значить, виробник заощадив на кількості в'яжучого елементу, порушивши технологію виготовлення.

Добре складений і упакований товар не втратить своїх якісних характеристик. Тому, слід подбати про зону зберігання товару. Компанія, що дорожить своєю репутацією, складує блоки на дерев'яних піддонах, запобігаючи згубному впливу зовнішніх факторів.